Spolupráce

Svoboda

Dělejte svou profesi svobodně.

Žádné minimální limity produkce.

Žádná konkurenční doložka.

Podpora

Ve firmě máme odborníky na všechny produktové oblasti. Díky tomu už Vám žádný klient neuteče, dokážeme zpracovat naprostou většinu požadavků klientů.

Produktová nabídka

Zprostředkováváme veškeré produkty, které naše partnerské společnosti mají v nabídce. Takže klient s požadavkem na podnikatelský úvěr, leasing, úvěr pro bytové družstvo už Vám nikdy neuteče.

Klienti

Nemáte dostatek klientů nebo jste se přestěhovali do nového města?

Díky unikátnímu systému leadů, jsme Vám schopni poskytnout dostatek poptávajících klientů pro doplnění Vašeho kmene.

Jsme online

Spoustu procesů, které jste zvyklí dělat papírově a složitě evidovat zvládáme online. Stejně tak i sjednávání produktů. Neustále pracujeme na dalších vylepšeních, abychom Vám práci usnadnili.

Provize

Naše poradce hodnotíme dle zkušeností a kvality práce. Nikoliv dle aktuální výkonnosti. Provize zatím vyplácíme dvakrát do měsíce, brzy však budeme mít online peněženku, do které se budou všechny provize načítat ihned a četnost výplaty si nastavíte sami. 

Vzdělávání

Zajišťujeme otevřená školení od veškerých produktových partnerů. Také nabízíme možnost vzdělávání v oblasti finančního plánování a produktové nabídky. 

Je jen na Vás, jak často je budete využívat.

Reality

Díky vlastní realitní kanceláři jsme schopni zpracovat Vaše klienty s jakýmkoliv požadavkem týkajícím se realit. Spolupráce také generuje klienty, které dle regionu přidělujeme poradcům.

Právní poradenství

Díky spolupráci s právní kanceláří, jsme Vám schopni zajistit hladký přechod ze stávající společnosti. Řešili jsme již desítky případů, vždy s dobrým výsledkem pro našeho poradce.

Kontaktujte nás nebo si sjednejte nezávaznou schůzku

+420 731 893 398                      spoluprace@finesto.cz